Kryefaqja - First Invest
Kerkim i avancuar

Një ndër investimet më të rëndësishme në jetën tuaj është prona. Nëse dëshironi siguri, garanci dhe çmimet më të mira në treg bashkëpunoni me First Invest Realestate Albania.

First Invest Real Estate erdhi si një nevojë e tregut imobiliar në Shqiperi për vlerësim të drejtë të pronës dhe parave tuaja. Me shumë prona të shitura apo të dhëna me qera kemi arritur te fitojmë besimin jo vetëm të pronarëve por edhe të klienteve për investime të zgjuara nëpermjet First Invest.

Shitet Apartament 3+1 ,Tek Kopshti Zoologjik

Shitje
€250,000 Apartamente 3+1, Shtepi me verande

Shitet Apartament 3+1 Kati i Katert (me ashensor) Ndertim i…

Më shumë detaje
250 M2
3 Dhoma gjumi
2 Banjo

Shitet Dyqan

Shitje
€35,000 Komericale

Shitet dyqan me fasade xhami brenda nje kompleksi pallatesh Siperfaqje…

Më shumë detaje
68.5 m2

Shitet apartament 1+1

Shitje
€36,000 Apartamente 1+1

Shitet apartament 1+1 +ballkon Siperfaqje 71.2 M2 Kati i 7…

Më shumë detaje
71.2 M2
1 Dhoma gjumi
1 Banjo

Shitet Apartament 1+1

Shitje
€35,500 Apartamente 1+1

Shitet Apartament 1+1 +Ballkon Sipërfaqje Totale 71.2 M2 Kati i…

Më shumë detaje
71.2 M2
1 Dhoma gjumi
1 Banjo

Përse First Invest Albania?

Ja përse duhet të zgjidhni First Invest!

Marketingu i duhur

Prona juaj do të ketë marketing maximal në të gjitha platformat më të rëndesishme dixhitale.

Siguri

Cdo pronë e negociuar nga First Invest është e paisur me çertifikatë pronësie.

Çmime fantastike

Tek First Invest do të gjeni çmime fantastike OKAZION.

Prona okazion.

Një moment i caktuar mund të bëjë diferencë të madhe në ekonominë tuaj andaj mos e humbni rastin te merrni prona me çmime fantastike. Kaloni nga pronat OKAZION.